E-Katalog Tasarımı

2016-08-03 0 yorumlar alperentr

           Ekatalog , kurumsal firmaların hizmetlerini veya ürünlerini online olarak zaman ve mekan kısıtlaması olmadan müşterilerine duyurmasına diyebiliriz.

Web katalog tasarımı, mükemmel görsel ve uygun maliyeti ile bir çok şirket ürünlerini veya hizmet dökümanlarını online katalog olarak yayınlıyarak,  sektörel pazardan birçok müşteri edinmesine katkı sağlar.

 

Düzgün geliştirilen duyarlı  ekatalog  tasarımları puanları iyi Google ve diğer arama motorlarında yükselme sağlar. E-Katalog fiyatları gayet bütçe dostu ve devamlılığı ile birçok matbuu metaryellere  üstünlük sağlar.

 

Eğer müşteriler satın alma alışkanlıklarını biliyorsanız, o zaman zaten başarılı bir online katalog oluşturma yönünde doğru yönde bir adım atarsınız.

 Bir katalog için en etkili tasarım  departmanları veya kategoriler halinde farklı ürünler bölmektir. Hedef kitlenizin tanımlamak ve arama motorları kullanılarak kendi yönünüzde amacınıza kullanmış olursunuz  .

 

Çekiciliğini artırmak için yardımcı olacak web katalog kullanıcı dostu yapmak. Katalog tasarımı içeriği ve görselllik yönü açısında kolay alıveriş olanağı sağlar.  Web katalog içerikleri yüksek  önem taşımaktadır. Basit, okunması kolay bir formatta mümkün olduğunca çok ayrıntı kullanarak ürünler hakkında müşterilerini bilgilendirmek gerekir. 

 

E-katalog tasarımı söz konusu olduğunda her sayfada ve ekrandaki eylem çağrı yönlendirmesi olması gerekir. Önemli web sitenize ziyaretçiler dönüştürerek satış miktarını artırır.

 

pdf indir

Youtube Oynatıcı

Ekatalog sayfaları içinde video dosyalarını formatlarını embed seçeneği ile birlikte aynı zamanda bağlayabilirsiniz ve youtube.com'dan doğrudan videolarını gösterebilirsiniz.

 

PDF İndir

E-Katalog sayfalarını, online ziyaretcileriniz için PDF olarak indirebilir ve detaylı incelemesine yardımcı olur.

 

baskı sayfaları

Kullanıcılar web katalog üzerindeki sayfalarınızın bir kısmını veya kitabın tamamını yazdırabilir.

 

e-katalog tasarımı

Bizimle birlikte, hizmet kalitesini dijital e-katalog oluşturma safhasında bir ekip olarak online dergi kullanarak emin olabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile teknoloji kullanarak akılcı ve görselliği zengin web katalog tasarıyoruz.  Sizin ticari pazar beklentilerinizi düşünerek ürettiğimiz ektalog tasarımlar görsel düzenlemelerden geçer. Son tasarım profesyonel uzmanlarımız tarafından şekillenir.

 

Hizmetlerimizi cazip fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. E-katalog fiyatları bütçenizi etkilemeden  her türlü, profesyonel online katalog tasarımı ile hizmet alabilirsiniz.
Sizin için online e-katlog tasarımı ile  ürün profilleri, referans materyalleri, e-posta promosyonlar, pazarlama ve satış geliştirme, eğitim materyalleri, kurumsal kılavuzları, restoran menüleri, haber bültenleri, medya kitleri, faaliyet raporları ve fotoğraf albümü için idealdir.

 

E-Katalog işletmelere katkıları 

* Maliyeti bakımından ekonomik fiyat cazibesi.

* Güncelleme özelliğine sahip ve kağıt masrafını azaltır.

* Online web katalog oluşturarak web sayfanızda yayınlarak birçok potansiyel müşterilerinize ulaşmasını olanak sağlar.

* En etkili sürekli yayın ve reklam aracı olarak dijital katalog oluşturmaktır.

* Ekatalok tasarım pdf formatı ile e-posta gönderimi gerçekleştirerek müşterilerinize iletebilirsiniz..

* CD , DVD veya promosyun USB ile gönderimi gerçekleştirebilir.

 

 

E-katalog hizmeti almak için iletişim kısmından bize ulaşabilir, ekatalog fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. E-Katalog hazırlama konusunda uzman ekibimiz size uygun e-katalog tasarımı gerçekleştirirler.