E-Ticaret

2016-07-28 0 yorumlar alperentr Projets web

Birçok firmalar ürünleri pazarlayacak yeni pazar  ve satışları artırmak için yeni potansiyel müşterilere ihtiyaç duyarlar.Özelikle tüketim  grubu sektörlerde  giyimgıda ve teknoloji sektörlerindeki firmalar  iş hacimlerini artırmak ve satış yaparak az maliyetle kazançlarını artırmak istemektedirler.

Değişen teknoliji ile kurumsal firmalar alt yapılarını teknolojiye göre güncelleyerek mevcut istihdam ve az maliyet ile ürünlerini satışını yaparak finansman girdilerini yükselterek büyümektedirler.

Kurumsal firmalar internet dünyasında ürünlerini kolaylıkla sunum ve satışını yapmaları için profesyonel eticaret web sitesi kullanmaları gereklidir.E-Ticaret web sitesi öncelikle SSL Güvenlik Sertifikası olması zorunludur.Alışveriş yapıldığında güvenlik açığına yol vermeyen , her işlemi şifreleyerek   güvenli bir alışveriş ortamı sağlar.

Profesyonel e-ticaret sitesi kurmak ve bu site ile ürünlerinizi güvenli ortamında satışını gerçekleştirmek için size sunduğumuz e-ticaret paketlerinden size uygun e-ticaret web sitesini kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Size sunduğumuz e-ticaret web sitesi paketlerinde güvenlik altı yapıya sahip SSL  Güvenlik Sertifikalı ,google dahil tüm arama motorlarına uyumludur.

Eticaret web sitesini yönetmek için ücretsiz destek ve eğitimler veren profesyonel destek ekibimiz ile sanal mağazanızın tüm gereksimleri karşılamak için yanızdayız.


E-Ticaret Sanal Mağaza Sitesi Genel Özellikleri

 

 

Tasarım seçenekleri

Görsel Tasarım Seçenekleri

100’dan fazla görsel tasarım seçeneği ile içinden size en uygun  tasarımı seçebilir, düzenleyebilir veya kendi tasarım yapabilirsiniz. ilcomsoft, kodlama bilgisine sahip olmadan da düzenlemeye açık akıllı telefonlar ve tabletler  için uyumlu profesyonel bir tasarım sunar.

 •  100 den  farklı görsel ve tasarım imkanı
 •  Göresel tasarımı kendinize göre değiştirme ve düzenleme

************************************************************************

Kullanımı kolay genlişmiş özellikler

Kullanımı Kolay Profesyonel Özellikler

Firmalar için rekabet yöntemi şeffaflık ve verimliliktir. İlcomsoft Sanal Mağaza eticaret altyapısı ile gelişen teknoloji ile devamlı kendini rekabet ortamı için yeni bilgiler ve birikimler ile tecrübeyi  e-ticaret  sanal mağaza yazılımı  oluşturarak profesyonel yazılımlar sağlar.

 •  100 den fazla  yazılım özelliği
 •  Gereksim olan tüm modül ve bileşenler
 •  Ücretsiz destek , kullanım ve e-ticaret eğitimleri

************************************************************************

Güvenli Altyapı

Güvenli Altyapı

Elekronik satış süreç içerisinde  dikkat edilemsi gereken  en önemli konulardan biri de güvenli e-ticaret sanal mağaza altyapısıdır. Banka kartları ile yapılacak her türlü işlevlerin  güvenliği ve e-ticaret web sitenizin genel güvenliği ilcomsoft web tasarım uzman ekibi tarafından sağlanır. Müşterileriniz sizin  e-ticaret web sitenizden rahatlıkla ile alışveriş yapabilir.

 •  128-Bit SSL sertifikası
 •  Website ve data veri güvenliği
 •  7/24 Monitör ile edilen sunucu altyapısı

************************************************************************

Ödeme Altyapıları

ilcomsoft web tasarım profesyonel E-ticaret Web Site Paketleri, müşterilerinize siparişin ilk aşamasında birden çok ödeme seçenekleri sunmanıza imkan sağlar. Bankaların altyapıları ile  tam koordinasyon ve diğer ödeme kanallarını desteklemektedir. Web sitenizde birçok ödeme seçeneği sunmanızı sağlar.

 •  Tüm bankaların sanal POS altyapıları
 •   iPara,PayU, Iyzico, entegrasyonları
 •  Mobil Ödeme (Turkcell, Vodafone, Avea)
 •  Havale/EFT ve Mail order modül 

************************************************************************

Müşteri hizmetleri ve destek sistemi

Müşteri Hizmetleri ve Destek

ilcomsoft olarak müşteri hizmetleri ve teknik destek birimlerimiz size profesyonel bir e-ticaret yazılımı sunar. Konusunda uzman teknik destek müşteri temsilcilerimiz devamlı sizlere sorunlarınlarını çözmek için  çalışırlar. Profesyonel destek ekibimize destek hattından veya yardım panelinden ulaşabilirsiniz.

 •  Sınırsız telefon desteği
 •  Kullanım kılavuzu ve konu anlatımları
 •  Modül konu anlatım videoları
 •  Ticket Yardım Sistemi

************************************************************************

Ücretsiz e-ticaret eğitimleri

Ücretsiz E-Ticaret Destek Eğitimleri

Eğitim salonumuzda planlanan günlerde  düzenlenen ücretsiz e-ticaret destek  eğitimlerine katılabilirsiniz. Yönetim paneli kullanılmasını yanı sıra elektronik ticaret pazarlama teknikleri ile satışa yönelik tüm destek  eğitimlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 •  Yönetim paneli  kullanım  destek eğitimleri
 •  E-ticaret ile ilgili destek eğitimleri
 •  Elektronik ticaret pazarlama eğitimleri

************************************************************************

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu

Profesyonel e-ticaret web sitesi paketi sürekli gelişen ve değişen tüm arama motoru yeniliklerini yakinen  takip eder ve tüm güncellemeler ile e-ticaret yazılımına uygular. Tüm noktalar profesyonel destek ekibimiz tarafından sizlere bildirilir.

 •  Gelişmiş SEO Araçları
 •  Google servisleri ile entegrasyonlar

 

 

 

etiket : eticaret referansar, e ticaret paketleri, hazır e - ticaret, e-ticaret, eticaret,  eTicaret, e-ticaret sistemi, eticaret Sistemi, e-ticaret paketi,e ticaret, e-ticaret paketleri, sanal mağaza, online satış